רחלי - בית הלל,

הגעתי עם ילדי הצעיר, בן 8, לאחר אינספור ניסיונות משותפים לסייע לו לרדת במשקל בצורה נכונה ובריאה. רפי הצליח ברגישות מיוחדת, לגעת בנפשו של הילד ובכך לרכוש את אמונו ולהוביל אותו במסלול חדש של תזונה נכונה ובריאה ובטחון בעצמו ובמסוגלות שלו מול האוכל. המון תודות לך, רפי, ויישר כוח

רוני ע. הוד השרון,

כמו הרבה אחרים בוודאי, נתקלתי במקרה במודעה המציעה תוכנית לדיאטה באמצעות שיחות וידאו ולא ממש הבנתי איך זה ניתן לביצוע, אבל... שלחתי הודעה באמצעות האתר ושכחתי מזה.
רפי חזר אליי לאחר כשעתיים והסביר לי על אופי התוכנית. דבריו של רפי נגעו בי במקומות הנכונים והחלטתי להתחיל בתוכנית. בהתחלה זה היה קצת מוזר אבל תוך מס' דקות נשכחה העובדה שמדובר בשיחת וידאו והמפגש היה מאוד נעים. לאחר שיחה קצרה רפי הבין מיד את הקשיים שחוויתי עד היום בדיאטות קודמות והסביר לי מדוע תמיד נכשלתי. רגישותו של רפי ומקצועיותו הביאו תוך מפגשים בודדים לשינוי משמעותי באורח החיים ומאז, כבר יותר משנה שאני ממשיכה לרדת במשקל – לאט ובטוח.

חגית ס. קרית שמונה,

לרפי הגעתי לאחר תקופה ארוכה של שינויים בחיים שלי, מעבר דירה, לימודים ומגורים חדשים עם בן זוגי. השינויים הרבים גרמו לי לתזונה לקויה לעלייה במשקל ואם זה לייאוש ודימוי עצמי שלילי. ביום אחד החלטתי לשים קץ לייאוש וללכת לדיאטן שיסדר לי את התזונה לפי סדר היום שלי. לאחר המלצות הגעתי לרפי שהרכיב לי תפריט מאוזן ממש לפי המאכלים שאני אוכלת ולפי סדר היום שלי. בהתחלה היה קשה לשנות את הרגלי האכילה אך לאט לאט עם השינויים בתפריט אכלתי טוב, לא הייתי רעבה וירדתי במשקל. היום לאחר כ-4 חודשים בתוכנית התזונה של רפי, אני מרגישה שאני אוכלת באופן מסודר, בריא ומשביע. והכי חשוב אני מרגישה שוב שליטה עצמית בגוף שלי ובאורך החיים שלי.
תודה לך רפי

תמי,

בעזרת רפי, ארגנתי את הרגלי האכילה היומיומיים בצורה טובה. בנינו יחד תפריט, אני תמיד שבעה, אוכלת אוכל בריא ועוסקת בספורט כשגרה נעימה. הדגש הוא על תזונה נכונה ואני נהנית מאד מהידע והמקצועיות של רפי. כמו-כן מקפידה להגיע לפגישות איתו בתדירות קבועה וגבוהה וכך מצליחה לשמור על משקל תקין.
תודה רבה לרפי !